Wilmot's Warehouse (NL)
In Wilmot's Warehouse werkt jouw team samen om het magazijn optimaal te organiseren door zo veel mogelijk te onthouden, je fantasie te gebruiken en grappige verhalen te bedenken. Lees meer
Trek producttegels van de stapel, bespreek waar je ze op vindt lijken, en plaats ze op een plek die je goed kunt onthouden. Na het plaatsen van elke tegel, draai je deze om en mag je de tegel tot het einde van het spel niet meer bekijken.
Op deze manier legt je team elke dag, van maandag tot en met vrijdag, 7 tegels. Aan het einde van de week zal het magazijn gevuld zijn met de 35 gedekte tegels die je team geplaatst heeft en ben je klaar om de klanten binnen te laten! Jouw team moet alle gedekte producttegels koppelen aan de klantkaarten met dezelfde afbeeldingen.
Als je maar genoeg vreemde verhalen verzint, kun je meer onthouden dan je denkt!
Aantal spelers | 2-6 spelers |
Spelduur | 30 minuten |
Aanbevolen leeftijd | 8+ |
Game Designer | Ricky Haggett, Richard Hogg, David King |
Artiest | Richard Hogg |
Taal | NL |